Консультація педіатра

Консультація педіатра включає в себе широкий спектр медичних послуг, які надає лікар-педіатр своєму маленькому пацієнту.

Консультація педіатра може проходити в плановому порядку:

  1. У жіночих консультаціях, де педіатр читає майбутнім мамам лекції про всі актуальні аспекти материнства.
  2. Під час щомісячного огляду дитини до 1 року, коли педіатр обов’язково вимірює та оцінює антропометричні дані (зріст, вагу, інші параметри), проводить повне фізикальне обстеження з оцінкою фізичного та психомоторного розвитку дитини. Ці консультації проводять з метою раннього виявлення патологічних станів у дітей. Лікар також дає рекомендації батькам щодо догляду за дитиною, вигодовування, введення прикорму та відповідає на всі запитання, що цікавлять.
  3. Консультування перед вакцинацією проводиться безпосередньо в день щеплення. Це необхідно для допуску введення вакцини дитині, оскільки наявність гострого захворювання є протипоказанням для проведення вакцинації.
  4. Консультації педіатра для отримання довідок у басейн, школу або дитячий садок. Перед видачею документа лікар ретельно оглядає дитину на предмет хронічних або гострих захворювань, які обов’язково фіксуються в довідці.

Консультація педіатра в екстреному порядку необхідна за найменшого погіршення загального стану дитини, підвищення температури тіла, блювоти, діареї, кашлю, нежиті, а також за будь-яких ситуацій, що викликають настороженість у батьків щодо стану здоров’я малюка. Для отримання консультації дитячого лікаря зовсім не обов’язково їхати разом з дитиною в клініку, завжди можна викликати педіатра додому. Такий спосіб консультування особливо комфортний і зручний як для малюка, так і для батьків. Викликати педіатра додому можна за телефоном або через форму онлайн-запису, яка функціонує на сайті клініки.

Запис на прийом

Якщо у вас виникли будь-які питання або підозри щодо здоров’я Вашого малюка, запишіться на прийом до наших висококваліфікованих дитячих фахівців, попередньо зателефонувавши за телефоном контакт-центру або через онлайн-форму на сайті клініки. У нас ведуть прийом найкращі педіатри Києва, які будуть раді допомогти Вашому малюку і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.